Hasta Yatağı İstanbul – Ev Tipi Hasta Yatağı


Hasta Yatağı

Motor hareketli hasta yatağı. Baş ucu 90 dereceye kadar, ayak ucu 35 dereceye kadar kalkan ev tipi hasta yatağı. Hastane yatağı olarak da kullanılabilmektedir. Hareketli yatak mekanizması Alman REBELL olup yara yapmayan İtalyan Doğal Lateks yataklar kullanılmaktadır bu sebeple ayrıca havalı yatak kullanımına gerek kalmamaktadır. Hasta Karyolası olarak kullanımında ayrıca istenirse korkuluk takılabilmektedir. Hasta yatak fiyatları tek kişilik ve çift kişilik olarak ölçülere göre değişmektedir.

 

Motor Hareketli Yatak Seti, İtalyan Latex yatak, motor hareketli lata ve bu sistemin içine oturtulduğu deri kaplı kasadan oluşmaktadır.

İyi bir yatağın altyapısını oluşturan latalı sistemler, uyku zemininin elastikiyetini ve ergonomisini artırır. Vücut ağırlığının dengeli dağılımını sağlayarak, sırt, bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı olur.

Sessiz motor ve kumanda sistemi ile arzu ettiğiniz yüksek yaşam standardını ve konforunu yaşatır. Baş ve ayak bölümlerinin bağımsız hareketi ile yatağınız istenilen yükseklikte ayarlanabilir.

 

Bel seviyesinden yüksekliği arzu edilen ölçüde ve kolayca sağladığından REFLÜ rahatsızlığına etkin mekanik çözüm getirir.

Kumandalı sistemi ile tv izleme, kitap okuma vb. etkinlikler için ideal ortam ve kişiye özel konfor sunar.

YATAK BAŞLIĞI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR!

Hasta Yatağı

İçerik;
1.Hareketli yatak mekanizması Motorlu Lata ALMANYA’dan ithal.
2.Yatak
3.Karyola Kasası

Hareket Sistemi; Baş Ucu 90 Dereceye Kadar, Ayak Ucu Kısmı 35 Dereceye kadar Hareketli.Çift kişiliklerde her bireye ait ayrı Motor Hareketi ve yatağı.

Sipariş Telefon +90 216 366 17 87 – +90 216 366 82 52(Faks)

 

Online Sipariş; https://www.mobilyayatak.com/urun-kategori/hasta-yatagi/

Tek kişilik ebatları 90X200,100×200, 120×200, çift kişilik ebatları 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 cm olarak mevcuttur.

 

 


Ev Tipi hasta karyolaları
Ev Tipi hasta karyolaları
Hasta Yatağı Ev Tipi
Hasta Yatağı Ev Tipi
Yatalak hasta yatağı
Yatalak hasta yatağı
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir