2010 Bayan Çizme Modelleri tasarımları


Kadınlar ayakkabı düşkünüdür. Özellikle çizme hayranlığı başka bir şey. Giyim tarzını tamamlayan belki de en önemli aksesuar. Soğuk kış aylarında olumsuz hava şartlarından korunmak için kullandığımız çizme ve botlar kullanım amaçlarının dışında bir moda aracı.

2010 Çizme Modelleri
2010 bayan çizme kreasyonlarında çizmelerin uzunlukları gözden kaçmıyor. Normal boyların üzerinde olan uzun çizmeler neredeyse pantolon giymiş gibi görünüyor. Bu sene çizme trendi kısa modellerden yana değil. Bu kış özellikle uzun çizmeler moda. Dize kadar uzanan ve dizden yukarıya uzanan modeller bacakları sıkıca kavrıyor. 2010 uzun çizmelerin sergilediği bacak hatları ile kadınlar daha çekici.

2010 Bayan Uzun Çizme Modelleri

 

2010 bayan çizmelerinde deri ve çeşitlerinin hepsi var. Uzun çizmelerin her rengini ve her çeşit topuğu da görebilirsiniz belki. Ama şunu bilin bu sezon çizmeler uzun.

2010 Bot Modelleri
Bot giymekten vazgeçemeyenlere müjde!  2010 botları renk ve desende çok özgür. Canlı renkler ve parlak renkler 2010 tren bot renkleri olacak. 2010 bot modelleri alışılmışın dışında ama her zamanki gibi çok rahat. Bu kışın botları, günlük kullanımın eğlenceli bir aksesuarı olabilir.


Özellikle kotlarla olan kombinesi genç neslin giyim tarzı oldu. 2010 bot modelleri farklı olmak isteyenlerin kesinlikle beğeneceği modeller. Botların kalınlığı ve yapısı oldukça sıcak tutuyor.  2010 bot modelleriyle soğuktan etkilenmeyecek ve çok şık olacaksınız.

2010 Caterpillar Bot Modelleri

 

Parlak Bayan Çizmeleri

Parlak Bayan Çizme Modelleri
Parlak Bayan Çizme Modelleri

Parlak Bayan Çizme Modelleri
Parlak Bayan Çizme Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir